• Język: Polski Polski
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Kraj dostawy:

RODO - FotograficzneAkcesoria.pl

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych na podstawie artykułu 13 RODO 

Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji, w tym na temat Państwa praw związanych z przetwarzanymi przez nas danymi osobowymi.

  1. Administratorem danych osobowych podanych podczas rejestracji w sklepie Fotograficzneakcesoria jest firmaLADSON LTD sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Zachodzącego Słońca 8, 01-495 Warszawa.
    Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  2. W sklepie FotograficzneAkcesoria.pl otrzymane dane oparte są na zaufaniu. Wysokiej jakości zabezpieczenia zastosowane przy ich przesyłaniu są zabezpieczone 128 bitowym kluczem SSL. Protokół ten używany jest również przez bankowość elektroniczną.

  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez Firmę drogą elektroniczną informacji dotyczących oferowanych produktów, nowości w formie newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a.

  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W zakresie, w jakim wykorzystanie podanych przez Panią/Pana informacji opiera się na udzielonej przez Panią/Pana zgodzie, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  5. Dane Klientów nie będą przetwarzane, profilowane i zostaną użyte jedynie do wykonania procesów związanych z wysyłką zamówienia.

  6. Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, wyślij wiadomość na adres e-mail: fotograficzneakcesoria@gmail.com

Aby dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności zapraszamy do odwiedzenia strony: Polityka prywatności